Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5