Series
Ratings
18- K-ON!!Rated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- WORKING!!Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 5.0
JinRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0