Movies
Ratings
229
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
MarshallRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
LionRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Live by NightRated ★ 2.5
ExperimenterRated ★ 3.5
A Hologram for the KingRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Free State of JonesRated ★ 4.0