Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Planet EarthRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0