Series
Ratings
20- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0