Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 2.5
Ghost MansionRated ★ 1.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
FallRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0