Movies
Ratings
481
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
My First ClientRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
The King's LettersRated ★ 3.0