Series
Ratings
42
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- BossRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5- Incomplete LifeRated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0