Movies
Ratings
524
The Raid 2Rated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
The FamilyRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Bad TeacherRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0