Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0