Titles you rated
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 1.5
TaxiRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0