Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
CreepRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 2.5