Movies
Ratings
88
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0