Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
A Crybaby Boxing ClubRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5