Series
Ratings
52
Another Miss OhRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0