Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 1.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0