Movies
Ratings
695
TunnelRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 5.0
The Great EscapeRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Land and FreedomRated ★ 3.0
MediterraneoRated ★ 4.0