Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 2.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Blood & GoldRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5