Movies
Ratings
234
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0