Series
Ratings
28
Full HouseRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0