Titles you rated
Transformers OneRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0