Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Weekend in TaipeiRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5