Titles you rated
BackdraftRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0