Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
HostelRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0