Series
Ratings
15
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0- Omotesando High School Chorus Club.Rated ★ 5.0
Perfect WomanRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0