Movies
Ratings
221
The Night BeforeRated ★ 2.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Kamen Rider Drive: Surprise FutureRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
HomefrontRated ★ 4.5
30 Minutes or LessRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
VacationRated ★ 3.5