Titles you rated
- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.5
Great Selection TaxiRated ★ 4.5- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- Marvel Disk Wars: The AvengersRated ★ 4.0
- 警部補 矢部謙三Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 0.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 5.0- 警部補 矢部謙三Rated ★ 5.0
AmachanRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Deka WankoRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0