Titles you rated
Kick-AssRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Major League IIRated ★ 4.0
Gachi Boy: Wrestling with a MemoryRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
The Triumphant Return of General RougeRated ★ 4.0
チーム・バチスタFINAL ケルベロスの肖像Rated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 2.5- Unfair: The MovieRated ★ 4.0
Break Through!Rated ★ 3.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 4.0