Titles you rated
October SkyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0