Titles you rated
For the EmperorRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5