Movies
Ratings
241
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 2.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0