Titles you rated
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0