Series
Ratings
90
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 4.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 3.5
- Cross GameRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Definitely NeighborsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5