Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 1.5
The Map Against the WorldRated ★ 0.5
Private EyeRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Yves Saint LaurentRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 1.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 0.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 0.5