Series
Ratings
20
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 0.5
BarakamonRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0