Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Space Between UsRated ★ 2.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Food ChoicesRated ★ 4.0
What the HealthRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 2.5
Battle of the SexesRated ★ 3.5