Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.0