Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0