Titles you rated
The Little PrinceRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0