Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0