Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0