Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 0.5