Movies
Ratings
537
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 4.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
Stand by Me Doraemon 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Gold BoyRated ★ 4.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
The ForgottenRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- MondaysRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0