Series
Ratings
179- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 5.0
Kieta HatsukoiRated ★ 5.0
SilentRated ★ 4.5
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Legendary Stage Archive KRated ★ 4.5
Strangers in LoveRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
KairosRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0