Series
Ratings
39
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5