Series
Ratings
23
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0- Akai YubiRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- Flirty Boy and GirlRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0