Titles you rated
Master's SunRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0