Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 2.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 1.0
Dorian GrayRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0