Titles you rated
BargainRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5