Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.0
A Year-end MedleyRated ★ 0.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5